Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

Aktualności

» NOWY TERMINAL "BUDOWĄ ROKU"28.06.2012

W dniu 19 czerwca w Rzeszowie odbyło się uroczyste spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP, Podkarpacką Okręgową Izbę... więcej »

» NOWY TERMINAL. NOWE SZANSE. NOWE POŁĄCZENIA!20.04.2012

17 kwietnia 2012 roku był ważnym dniem dla Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Właśnie tego dnia uroczyście otwarto nowy terminal pasażerski. W uroczystości wzięli... więcej »

» PODPISANIE UMOWY Z CENTRUM UNIJNYCH PROJEKTÓW TRANSPORTOWYCH (CUPT)07.09.2011

W dniu 30 sierpnia 2011 roku w Warszawie w siedzibie Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) odbyło się spotkanie, w trakcie którego przedstawiciele Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” podpisali umowy o dofinansowanie dwóch projektów więcej »

» ZAKOŃCZENIE BUDOWY NOWEJ PŁYTY POSTOJOWEJ DLA SAMOLOTÓW (PPS)25.07.2011

W dniu 30 sierpnia 2011 roku w Warszawie w siedzibie Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) odbyło się spotkanie, w trakcie którego przedstawiciele Portu Lotniczego "Rzeszów-Jasionka" więcej »

» KOLEJNA INWESTYCJA W PORCIE LOTNICZYM „RZESZÓW-JASIONKA"21.04.2011

W dniu 20 kwietnia br. w siedzibie Spółki Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o. nastąpiło podpisanie umowy na realizację kontraktu w ramach zamówienia finansowanego ze środków Funduszu Spójności więcej »

» PREMIER OGLĄDAŁ INWESTYCJE17.11.2010

W sobotę 13 bm. w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka" gościł prezes Rady Ministrów Donald Tusk. Premier polskiego rządu z zainteresowaniem oglądał inwestycje w Jasionce i podkreślał, że rzeszowskie lotnisko jest obecnie wielkim placem budowy więcej »

» RUSZYŁA BUDOWA - UROCZYSTE WBICIE ŁOPATY13.10.2010

Długo oczekiwana inwestycja - budowa nowego terminala - oficjalnie rozpoczęta. Terminal zbuduje wyłoniona w przetargu firma Skanska. Jest to inwestycja współfinansowana przez Unię Europejską. Razem z wyposażeniem będzie kosztować prawie 100 milionów złotych więcej »

» NOWY TERMINAL - BUDOWĘ CZAS ZACZĄĆ06.09.2010

Poniedziałek 6 września to ważny dzień dla spółki lotniskowej Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka" Sp. z o.o. Właśnie w tym dniu podpisana została umowa dotycząca realizacji obiektu. Firma Skanska, zwycięzca przetargu, wybuduje terminal w ciągu 15 miesięcy od wejścia na plac budowy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonawca ma miesiąc na rozpoczęcie prac, licząc od dnia podpisania umowy. więcej »

» PRZETARG NA NOWY TERMINAL - OGŁOSZONY30.03.2010

W dniu 30.03.2010r. ogłoszony został przetarg na BUDOWĘ NOWEGO TERMINALU PASAŻERSKIEGO WRAZ Z TOWARZYSZĄCĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka" Sp. z o. o. - szczegóły na stronie: http://bip.rzeszowairport.pl więcej »